Centrum Rytmiki
Ruchu i Rozwoju Dziecka
"RYTM"
Agnieszki Grzegorzewskiej

Rytmika i Taniec

Zajęcia z rytmiki odgrywają ogromną rolę w rozwoju dziecka. Jest to bardzo atrakcyjna i potrzebna forma aktywności u dzieci. 

Rytmika rozwija inwencję twórczą i kreatywność u dzieci. Uwrażliwia na muzykę, pobudza lub hamuje emocje. Zajęcia rozwijają zdolność do szybkiego zapamiętywania i zmysł obserwacji. 

Podczas zajęć dzieci ćwiczą poczucie rytmu, zapamiętują nowe pojęcia muzyczne, poprzez zabawę     uczą się współdziałać w zespole i integrują się z rówieśnikami. 

Kraina muzyki i ruchu to zajęcia rytmiczno-taneczne dla najmłodszych. Są doskonałym wstępem do wejścia w piękny świat tańca. Maluszki bawią się i tańczą w rytm muzyki, poznają pierwsze ćwiczenia kształtujące poprawną sylwetkę, a także wyrabiają koordynację ruchową. Wzbogacone o zajęcia z dziedziny rytmiki i umuzykalnienia są doskonałą formą zajęć dla najmłodszych.

Taniec dla dzieci starszych od 7 do 10 lat łączy w sobie elementy kilku technik tanecznych: funki, jazzu, baletu, hip hopu i innych. Są to idealne zajęcia dla dzieci i młodzieży lubiących taniec i muzykę. Te style tańca królują na koncertach i teledyskach największych gwiazd muzyki pop. Tańcząc w rytm znanych i lubianych utworów, pomagamy przezwyciężyć nieśmiałość i skrępowanie.

W RYTMIE gwarantujemy dzieciom bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności. Oferujemy fachową opiekę instruktorów.

Zajęcia taneczne realizowane są przez cały rok szkolny, dwa razy w tygodniu w następujących grupach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat, 6-7 lat, 8-10 lat.                                       

Czas spędzony w RYTMIE na pewno nie będzie stracony!

                                                ZAPRASZAMY!

 

>  Cennik
 
 
 
 

Galeria zdjęć

Kontakt

Tel. 605 094 659

ul. Złota 2
98-220 Zduńska Wola

Liczba odwiedzin: